فضا سازان امین

محصولات فضا سازان امین - قفسه بندی پیچ و مهره ای

قفسه بندی پیچ و مهره‌ای

۱- قابلیت استفاده در انبارهای ملزومات، قطعات یدکی و ابزار‌ها را دارا می‌باشد. 
۲- بارگذاری بصورت دستی انجام می‌گیرد. 
۳- سهولت در تنظیم ارتفاع طبقات. 
۴- این نوع قفسه بندی از نبشی و پانل صفحه، که به وسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل می‌گردند تشکیل شده و به صورت تک ردیف یا دوبل در چندین طبقه قابل اجرا می‌باشد. 
۵- محاسبات انجام شده بر روی پانل صفحه بر اساس بار یکنواخت و گسترده انجام گرفته و طبقات در اندازه‌های استاندارد تولید می‌گردد. 
۶- نوع نبشی با توجه به ارتفاع کل سیستم و تعداد طبقات اصلی تعیین می‌گردد. 
۷- این نوع قفسه بندی دارای متعلقاتی از قبیل: ورق پشت و بغل، لبه جلو، جاکارتی، تقسیم طبقات و پلاک راهنما و... می‌باشد که با توجه به درخواست مشتری قابل ارائه می‌باشد. 
۸- در این قفسه بندی جهت دسترسی آسان به طبقات مختلف از پلکان پیش ساخته و راهرو بندی میان قفسه‌ها استفاده شده که تماماً از اجزاء قفسه بندی مشبک تولید و برای پوشش کف راهرو‌ها و پلکان از پانل پله مخصوص استفاده خواهد شد. 
۹- محاسبات تیرریزی راهرو‌ها و تعیین نوع تیر‌ها بر اساس بارگذاری هر قفسه بعلاوه بار راهرو انجام می‌شود و بار راهروبندی نیز بر اساس بار وارده گسترده بر سطح KG/M۲ محاسبه و اصولاً وزن نفر با بار مبنای این محاسبه خ. اهد بود. این بارگذاری با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر می‌باشد. 
۱۰- رنگ تمامی قطعات این نوع قفسه بندی با فام طوسی آلکید آمید مایع بوده و در صورت درخواست مشتری با توجه به شرایط آب و هوایی با پوشش رنگ پودر یا گالوانیزه گرم قابل تحویل می‌باشد.